Zachraň mě!

V této kategorii naleznete toaletní mýdla, které se nám tak trochu nepovedly.

Naše mýdla vyrábíme ručně, a tak, podobně jako při pečení, kdy se Vám ten dort ne vždy povede jako ze žurnálu, stává se to čas od času i  nám.

Naše mýdla z kvalitních surovin jsou bezpečná a prošly naší interní kontrolou kvality po této stránce, ale kvůli horšímu vzhledu nebo nižší hmotnosti nesplňují standardy I. třídy. Nechceme je proto nabízet jako standardní zboží.

Ale my tyto mýdla nechceme vyhazovat, to by bylo plýtvání! 

Proto Vám je nabízíme za výhodnou cenu, se slevou 30%!

Pomozte nám zachránit tyto mýdla, dejte jim druhou šanci!

Samozřejmě, každý z těchto výrobku je opatřen šarží a originálním obalem, prostě - jediné co se liší je nižší gramáž nebo přítomnost vizuální nedokonalosti.

Jaká mýdla se dostanou do kategorie Zachraň mě?

  • s nižší gramáží
  • s přítomností bublinek, které způsobují nedokonalý povrch
  • s nejednotnou barvou (vzniká v důsledku ochlazení okrajů formy, nebo přehřátí vnitřku mýdla)
  • kombinace více výše uvedeného (to je ale málokdy)

Aktivní filtry

Dětské mýdlo s lanolinem - tvary - zachraň mě!

Běžná cena 139,00 Kč -30% Cena 97,30 Kč

Jemné toaletní mýdlo s lanolinem bez parfemace. Vhodné pro děti od narození i dospělé osoby, také pro osoby s citlivou pokožkou. Ruční výroba.

Toto mýdlo je v kategorii Zachraň mě!, která obsahuje mýdla, která jsou stejně vysoce kvalitní, ale ne tak esteticky povedená, nebo mají nižší hmotnost.

  • -30%

Skořicové mýdlo - pohlazení pro ruce - kámen -...

Běžná cena 139,00 Kč -30% Cena 97,30 Kč

Toaletní mýdlo s obsahem mleté skořice vyrobené z rostlinných olejů procesem za studena. Díky obsahu mleté skořice je mýdlo jemně abrazivní, tím ruce lépe umyje a zároveň masíruje. Používá se také jako vynikající pílingové tělové mýdlo. Ruční výroba.

Toto mýdlo je v kategorii Zachraň mě!, která obsahuje mýdla, která jsou stejně vysoce kvalitní, ale ne tak esteticky povedená, nebo mají nižší hmotnost. To se při ruční výrobě stává. U některých neodpovídá gramáž, jindy se nepodařilo rovnoměrné zabarvení, nebo se vytvořily na povrchu nerovnosti či bublinky. 

  • -30%