Zachraň mě!

V této kategorii naleznete toaletní mýdla, která se nám tak trochu nepovedla.

Mýdla vyrábíme ručně, a tak, podobně jako při pečení, kdy se Vám ten dort ne vždy povede jako ze žurnálu, stává se to čas od času i nám.

Naše mýdla z kvalitních surovin jsou bezpečná a prošla naší interní kontrolou kvality po této stránce, ale kvůli horšímu vzhledu nebo nižší hmotnosti nesplňují standardy I. třídy. Nechceme je proto nabízet jako standardní zboží.

Ale nechceme tato mýdla ani vyhazovat, to by bylo plýtvání! 

Proto Vám je nabízíme za výhodnou cenu, se slevou 30%!

Pomozte nám tato mýdla zachránit, dejte jim druhou šanci!

Samozřejmě, každý z těchto výrobků je opatřen šarží a originálním obalem, prostě - jediné, co se liší, je nižší gramáž nebo přítomnost vizuální nedokonalosti.

Jaká mýdla se dostanou do kategorie Zachraň mě?

  • s nižší gramáží
  • s přítomností bublinek, které způsobují nedokonalý povrch
  • s nejednotnou barvou (vzniká v důsledku ochlazení okrajů formy, nebo přehřátí vnitřku mýdla)
  • kombinace více výše uvedeného (to je ale málokdy)

Aktivní filtry

Citronovo-jogurtové mýdlo pro svěží ráno -...

Běžná cena 139,00 Kč -30% Cena 97,30 Kč

Toaletní sprchové mýdlo s obsahem jogurtu a citrusovou vůní Vás ve sprše potěší luxusní jemnou pěnou a osvěží Vaše ráno! Je vyrobené ručně z rostlinných olejů procesem za studena. 

Toto mýdlo je v kategorii Zachraň mě!, která obsahuje mýdla, která jsou stejně vysoce kvalitní, ale ne tak esteticky povedená nebo mají nižší hmotnost.

  • -30%

Citronovo-jogurtové mýdlo pro svěží ráno - tvar...

Běžná cena 139,00 Kč -30% Cena 97,30 Kč

Toaletní sprchové mýdlo s obsahem jogurtu a citrusovou vůní Vás ve sprše potěší luxusní jemnou pěnou a osvěží Vaše ráno! Je vyrobené ručně z rostlinných olejů procesem za studena. 

Díky svému jedinečnému tvaru citronu padne pohodlně do ruky!

Toto mýdlo je v kategorii Zachraň mě!, která obsahuje mýdla, která jsou stejně vysoce kvalitní, ale ne tak esteticky povedená, nebo mají nižší hmotnost. To se při ruční výrobě stává. U některých neodpovídá gramáž, jindy se nepodařilo rovnoměrné zabarvení, nebo se vytvořily na povrchu nerovnosti či bublinky. 

  • -30%

Dárkový kupón v hodnotě 2500 Kč

Cena 2 500,00 Kč

Dárkový kupón v hodnotě 2500 Kč na nákup moderní, přírodní a netoxické kosmetiky a drogerie.

Váháte zda kávový nebo skořicový píling, lanolinové nebo jogurtovo-citronové mýdlo, nebo kterou vůni vloček vybrat pro Vaše blízké? Řešením je obdarovat je dárkovým kupónem k nákupu dle vlastního výběru na našem eshopu.

Zasíláme emailem, dopravu proto zvolte osobní odběr. Kód kupónu uplatníte přímo v košíku při objednávce.

Dětské mýdlo s lanolinem - tvary - zachraň mě!

Běžná cena 139,00 Kč -30% Cena 97,30 Kč

Jemné toaletní mýdlo s lanolinem bez parfemace. Vhodné pro děti od narození i dospělé osoby, také pro osoby s citlivou pokožkou. Ruční výroba.

Toto mýdlo je v kategorii Zachraň mě!, která obsahuje mýdla, která jsou stejně vysoce kvalitní, ale ne tak esteticky povedená, nebo mají nižší hmotnost.

  • -30%