Mýdlo na praní – pevné – máta peprná
Mydloš - borovice

Mydloš - citron

119,90 Kč
Vč. DPH
Alchymistky
mydlos-citron
9 ks
Skladem

Univerzální přírodní a plně biologicky odbouratelný ekologický čistící prostředek pro celou domácnost s vůní citronu na bázi našeho kokosového mýdla na praní. Účinně odstraňuje špínu a mastnotu. Je vhodný pro úklid všech povrchů v koupelně (umyvadla, kachličky, vana, záchod, sprcha) a kuchyni (sporák, nádobí) s výjimkou teflonu a hliníku. Nezanechává škrábance.

Množství

Print
 

Ochrana osobních údajů

 

Doprava a platba

 

Možnost vrácení zboží

visa

Popis: Univerzální přírodní a plně biologicky odbouratelný ekologický čistící prostředek pro celou domácnost s vůní citronu. Účinně odstraňuje špínu a mastnotu. Je vhodný pro úklid všech povrchů v koupelně (umyvadla, kachličky, vana, záchod, sprcha) a kuchyni (sporák) s výjimkou teflonu a hliníku. Nezanechává škrábance.

NÁVOD K POUŽITÍ: Prášek v přiměřeném množství naneste na znečištěný povrch, po očištění povrch důkladně opláchněte vodou. Nepoužívejte na teflonové a hliníkové nádobí.

Složení: >30% hydrogenuhličitan sodný, 15-30% kokosové mýdlo s citrátem sodným, <5% esenciální olej z citronové kůry (Citrus limonum peel oil, potenciální alergeny: citral, geraniol, d-limonene, linalool).

Hmotnost: 400g

Alchymistky
mydlos-citron
9 ks
2021-10-03

Zatím nejsou žádné komentáře

Pro přidání recenze se musíte přihlásit

Může se Vám líbit