• Doprodej
Mýdlo na praní – tuhé – máta peprná
Mydloš - borovice - 400g

Mydloš - citron - 400g

119,00 Kč Vč. DPH

Historie ceny Historie ceny
Alchymistky
mydlos-citron
10 ks
Skladem

Univerzální přírodní a plně biologicky odbouratelný ekologický čistící prostředek pro celou domácnost s vůní citronu na bázi našeho kokosového mýdla na praní. 

Účinně odstraňuje špínu a mastnotu. Je vhodný pro úklid všech povrchů v koupelně (umyvadla, kachličky, vana, záchod, sprcha) a kuchyni (sporák, nádobí) s výjimkou teflonu a hliníku. 

Nezanechává škrábance

 

Ochrana osobních údajů

 

Doprava a platba

 

Možnost vrácení zboží

visa

Popis: Univerzální přírodní a plně biologicky odbouratelný ekologický čistící prostředek pro celou domácnost s vůní citronu. Účinně odstraňuje špínu a mastnotu. Je vhodný pro úklid všech povrchů v koupelně (umyvadla, kachličky, vana, záchod, sprcha) a kuchyni (sporák) s výjimkou teflonu a hliníku. Nezanechává škrábance.

NÁVOD K POUŽITÍ: Prášek v přiměřeném množství naneste na znečištěný povrch, po očištění povrch důkladně opláchněte vodou. Nepoužívejte na teflonové a hliníkové nádobí.

Složení: >30% hydrogenuhličitan sodný, 15-30% kokosové mýdlo s citrátem sodným, <5% esenciální olej z citronové kůry (Citrus limonum peel oil, potenciální alergeny: citral, geraniol, d-limonene, linalool).

Hmotnost: 400g

Alchymistky
mydlos-citron
10 ks
2021-10-03
- 2024-02-04 21:03:01

Iné už nekupujem

Od kedy som na základe odporúčania vyskúšala prvý krát Mydloša, iné prostriedky na čistenie kúpelne už nekupujem. Dobre pení, super sa s ním umývaju všetky bežné povrchy, nemám po ňom zničené ruky ako po bežných prostriedkoch.

- 2022-09-13 09:07:27

najlepší na vodný kameň

Najviac som v živote mala rada pullrapid, žiadna práca len nastriekať a zotrieť. Po čase som sa ale začala zaoberať prírodnou stránkou veci a nenašla nič tak dobré až toto! Fakt nemám slov... veľmi dobrý produkt

- 2022-08-17 11:05:59

Mýdloš - super pomocník

Tento výrobek je úplný top na úklid domácnosti. Mytí nádobí, koupelny, wc, vytírání podlahy a mnoho dalšího. Výborný pomocník na nádobí, ve kterém se přichytilo jídlo. Má mnohostranné využití a neměl by v žádné domácnosti chybět.

Může se Vám líbit