Udržitelnost se v posledních letech stává klíčovou hybnou silou spotřebitelského chování. Týká se to téměř každého segmentu včetně obalových technologií, kosmetického průmyslu a ve velmi velké míře i prostředků pro čištění a praní v domácnosti. Výrobci odpovídají na tento spotřebitelský trend také tím, že nabízejí řešení pro snížení odpadu a v neposlední řadě tuhé a koncentrovanější výrobky bez přidání vody.

Konzervační látky, chelatační činidla, regulátory pH a texturizátory již proto nejsou potřebné a přispívají ke snížení počtu potřebných surovin.

Tento trend má mnohem širší rozsah než jen ochranu planety pro spotřebitele. Vracíme se k léty a tradicemi ověřeným postupům.

Alchymistky své výrobky postavily přesně na této filozofii - šetří vodu a perou v čistých mýdlových vločkách.

Vločky jsou baleny v ekologickém papírovém balení bez extrémního dopadu na odpadové hospodářství. Naše čisticí prostředky na bázi mýdla (Mydloš) rovněž podporují udržitelnost a minimalizaci odpadu, protože nabízejí i ekologické náhradní balení.

Ano, je to všechno skvělé, a pro našeho spotřebitele velmi podstatné, ale důležitá je, obzvláště nyní, ekonomická náročnost praní a zatížení rozpočtu domácnosti.

V poslední době Alchymistky – právě v duchu těchto trendů udržitelnosti – přistoupily k úpravě dávkování pracích vloček. Naše prací vločky jsme pro Vás přinesli na trh před čtyřmi lety. Za tu dobu jsme s Vámi řešili mnohé dotazy ohledně praní, dávkování, vlivu teploty a tvrdé vody – a zjistili jsme naším průzkumem, že na stejnou prací účinnost je třeba dávkování SNÍŽIT!!!

Pro stejný účinek praní jako v předchozím období - je dávkování na jeden prací cyklus sníženo na polovinu.

Touto úpravou jsme snížili ekonomickou zátěž pro domácnosti a pomalu není argumentu, proč nepřejít na praní v mýdlových vločkách.

Tak si spolu připomeňme 6 důvodů proč prát v mýdlových vločkách značky Alchymistky:

  1. Je to ekonomicky nejlepší a nejlevnější netoxické praní (nevěříte? zkuste si porovnat a přepočítat jiné netoxické značky na jednu dávku - my jsme to udělali za vás a víme, že máme pravdu).
  2. Jde o bezvodý produkt, takže neplatíte za vodu v plastovém obalu.
  3. Mýdlo je 100% biologicky rozložitelné.
  4. Vše zdražuje, ekonomická zátěž na domácnosti se zvyšuje, a my koncentrujeme sílu a prací účinnost - balení Vám vydrží téměř 2x déle.
  5. Mýdlové vločky jsou multifunkční produkt (jako je u Alchymistek dobrým zvykem) - rozpuštěné vločky můžete použít i na mytí podlah či na čištění jiných ploch v domácnosti.
  6. Jde o nejčistší a nejjednodušší praní - stačí přidat přímo do bubnu pračky nebo klasicky do násypky - NENÍ POTŘEBNÉ DOMA VYRÁBĚT ŽÁDNÝ PRACÍ GEL (vločky bez parfemace jsou zvláště vhodné pro atopiky, citlivé jedince a zejména pro naše milované maličké lidi - naše děti).

Co myslíte, nejsou to silné argumenty pro přechod k praní a čištění na bázi mýdlových vloček od Alchymistek?

My v našem týmu si myslíme, že jednoznačná odpověď zní ANO.

Pokud jste ještě s námi neprali a nečistili - zkuste to, a pokud s námi už ten nějaký čas jste - snížili jsme Vám cenu, náš produkt je ekonomicky výhodnější.

  
Vaše Alchymistky

Komentáře (0)

Zatím nejsou žádné komentáře