Svatební mýdla pro Gubo

Nedávno se nám naskytla možnost milé spolupráce s Liliannou alias Gubo. Lilianna je milá slečna, dnes vlastně již paní, která se na svém Instagramovém profilu věnuje škodlivým látkám v kosmetice. 

Protože o nás a našich výrobcích vždy tak hezky mluvila, chtěli jsme se jí nějak odvděčit. A zrovna v té době jsme se dozvěděly, že plánuje svatbu! Bylo to jasné - nabídli jsme jí naše mýdla jako dárky pro hosty.

Lilianna se rozhodla obdarovat své hosty mýdlem s otiskem jmen novomanželů a datem svatby. Po první konzultaci bylo jasným favoritem naše citrónovo-jogurtové mýdlo, jelikož se motiv citrónu vyskytoval na svatbě vícekrát. Jako další druh bylo vybráno mýdlo kávové. 

A protože nic neděláme jenom tak trochu, naše holky ve výrobě Olga a Veronika na čele s grafičkou Martinou to vzaly opravdu profesionálně.

Ani nevíme jak, najednou bylo na 3D tiskárně udělané krásným grafickým písmem razítko na mýdlo, návrhy několika druhů krabiček... a mýdla nádherně zabalené a připravené pro svatební hosty.

  
Vše vyšlo na jedničku. Jak se líbí Vám?''

 

Co je na tom ale nejlepší - najednou se původní jednoduchá nabídka proměnila v celý koncept nabídky svatebních mýdel, jejich personalizace textem a jejich balení. Dokonce naše grafička navrhla i devět různých grafických dizajnů papíru na krabičky.

  
Podívejte se do našeho katalogu:  Katalog svatebních mýdel

Komentáře (0)

Zatím nejsou žádné komentáře