Mýdlo na praní – vločky – levandule
Mýdlo na praní – pevné – máta peprná

Mýdlo na praní – pevné – citrón

71,50 Kč
Vč. DPH
mydlo-citron
12 ks
Skladem

100% kokosové mýdlo na praní je vynikající ekologickou alternativou klasických pracích prostředků. Mýdlo můžete použít vcelku pro ruční praní nebo jej nastrouhat na mýdlové vločky.

Díky obsahu d-limonene (přirozená složka esenciálního oleje) je toto mýdlo obzvlášť vhodné pro skvrny.

UPOZORNĚNÍ: Balení 500g a 1kg jsou určena hlavně pro domácí strouhání a mohou obsahovat mýdla různých velikostí. 

Hmotnost
Množství

Print
 

Ochrana osobních údajů

 

Doprava a platba

 

Možnost vrácení zboží

visa

Složení: 100% sodné kokosové mýdlo, voda, glycerin, citrát sodný, citrónový esenciální olej (citrus limonum oil), *limonene, *citral, *geraniol, *linalool (* tyto látky jsou přirozenou součástí citrónového esenciálního oleje)

Hmotnost: 120g/500g/1kg ± 10% (odchylka je způsobena odparem vody)

Popis: 100% kokosové mýdlo na praní je vynikající ekologickou alternativou klasických pracích prostředků.

Díky obsahu d-limonene (přirozená složka esenciálního oleje) je toto mýdlo obzvlášť vhodné na skvrny.

Jak se naše mýdlo liší od jiných mýdel na praní?

  • Naše mýdlo je 100% z kokosového oleje. To znamená, že má výjimečnou prací schopnost. Mýdlo z kokosového oleje jako jediné pění i ve velmi tvrdé vodě – v mořské vodě! (Alternativou je pouze neekologické palmojádrové mýdlo nebo mýdlo z oleje Babasu)
  • Naše mýdlo obsahuje glycerin. Ten vzniká jako vedlejší produkt při zmýdelnění a my jej z mýdla na rozdíl od velkovýroby neodstraňujeme. Glycerin je mimo jiné výborné rozpouštědlo a zlepšuje tak prací schopnost našeho mýdla.
  • Naše mýdlo obsahuje citrát sodný, který je účinným změkčovačem vody. Váže na sebe ionty vápníku a hořčíku a umožňuje našemu mýdlu lépe prát v tvrdé vodě!

Použití: Mýdlo můžete použít vcelku pro ruční praní nebo jej nastrouhat na mýdlové vločky pro praní v pračce.

Použití mýdlových vloček: Nasypte mýdlové vločky přímo do bubnu pračky. Podle znečištění a tvrdosti vody přidejte 2-4 PL (20-40g) mýdla na 4kg prádla. Lze přidat 2 PL (20g) sody na praní. Vhodné pro bílé i barevné prádlo. Teploty praní: 40-90°C. Do máchání doporučujeme přidat klasický ocet (3-4 PL na 4kg prádla, u velmi tvrdé vody i více), aby se odstranily zbytky mýdla z vláken.

TIPY: Protože klasické mýdlo na praní potřebuje více mechanického pohybu než je v běžných pračkách, doporučujeme silně zašpiněné prádlo, límečky a rukávy košil jemně předeprat ručně a až poté dát do pračky.

Upozornění: Mýdlo má zásadité pH, a proto by se nikdy nemělo používat k praní vlny a hedvábí.

Naše mýdlo můžete použít mnoha dalšími způsoby! U nás doma se naše mýdlo používá:

  • na mytí podlah - dvě polévkové lžíce strouhaného mýdla rozpustíme v 5l horké vody (možno i ve studené, ale to trvá déle)
  • k mytí nádobí - bezobalově a ekologicky - postavte naše tuhé mýdlo na mýdelničku rovnou na kuchyňský dřez a používejte houbičku k nanesení mýdla na nádobí
mydlo-citron
12 ks
2021-10-03

Zatím nejsou žádné komentáře

Pro přidání recenze se musíte přihlásit

Může se Vám líbit