• Nová gramáž
Perloš - přípravek na skvrny - 500g
Toaletní mýdlo v dárkovém balení - tvary

Mydloš - bez vůně - 500g

142,00 Kč Vč. DPH

Historie ceny Historie ceny
Alchymistky
mydlos-bezvune-tuba
16 ks
Skladem

Univerzální přírodní a plně biologicky odbouratelný ekologický čistící prostředek pro celou domácnost bez vůně na bázi našeho kokosového mýdla na praní. Speciálně vhodný pro citlivé osoby. 

Účinně odstraňuje špínu a mastnotu. Je vhodný pro úklid všech povrchů v koupelně (umyvadla, kachličky, vana, záchod, sprcha) a kuchyni (sporák, nádobí) s výjimkou teflonu a hliníku. Nezanechává škrábance

Množství

Print
 

Ochrana osobních údajů

 

Doprava a platba

 

Možnost vrácení zboží

visa

Popis: Univerzální přírodní a plně biologicky odbouratelný ekologický čistící prostředek pro celou domácnost s vůní citronu. Účinně odstraňuje špínu a mastnotu. Je vhodný pro úklid všech povrchů v koupelně (umyvadla, kachličky, vana, záchod, sprcha) a kuchyni (sporák) s výjimkou teflonu a hliníku. Nezanechává škrábance

NÁVOD K POUŽITÍ: Prášek v přiměřeném množství naneste na znečištěný povrch, po očištění povrch důkladně opláchněte vodou. Nepoužívejte na teflonové a hliníkové nádobí.

Složení: >30% hydrogenuhličitan sodný, 15-30% kokosové mýdlo s citrátem sodným

Hmotnost: 500g

Alchymistky
mydlos-bezvune-tuba
16 ks
2024-03-01
- 2024-04-28 16:28:03

Mydloš - bez vůně - 500g

Skvělý pomocník na úklid domácnosti, naprosto univerzální. Především používám na úklid dřezu, umyvadla a sprchy, skvělý je ale i na připálené hrnce apod. Stačí troška a v kombinaci s navlhčenou houbičkou nádherně pění.

- 2024-04-27 21:53:44

Mydloš - bez vůně - 500g

Mydloš se rychle stal stálicí mezi úklidovými prostředky v naší domácnosti. Skvěle vyčistí bílý granitový dřez i kachličky v koupelně, ale použití má naprosto univerzální.